ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
В якому класі ви навчаєтесь? ?
Міні-чат
Статистика

Завдання для державної підсумкової атестації з астрономії добираються із посібника "Збірник завдань для державної підсумкової атестації з астрономії. 11 клас" (авт. Казанцев А. М., Крячко І. П. –  К.: Центр навчально-методичної літератури. 2013). Даний збірник містить 20 варіантів завдань.

Навчальні заклади визначають не менше десяти варіантів для кожного класу. Якщо кількість учнів менша десяти, кожен з них отримує окремий варіант.

Кожний варіант атестаційної роботи включає 14 завдань, які охоплюють різні розділи навчальної програми. Серед них: завдання в тестовій формі (завдання з вибором однієї правильної відповіді) та завдання відкритої форми з короткою або розгорнутою відповіддю.

Учні загальноосвітніх класів, які вивчали астрономію на рівні стандарту, виконують завдання за номерами 1-9 протягом 90 хв. Учні, які вивчали астрономію на академічному рівні, виконують завдання за номерами 1-12 протягом 120 хв. Учні, які вивчали астрономію на профільному рівні, виконують завдання за номерами 1-14 протягом 150 хв.

Під час письмової роботи учні можуть користуватися картою зоряного неба, "Астрономічним календарем", даними про основні астрономічні величини і за необхідності використовувати калькулятор.


Збережи в закладки
admin_dpa 5474 30.10.2020 21:34
avatar