ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
ДПА - Державна підсумкова атестація 2016 якого предмету не вистачає найбільше? ?
Міні-чат
Статистика

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

Біологія- один із складних предметів, який вимагає від себе приділяти багато часу і зусиль, щоб вивчити хоча б одну тему. Зовсім інше, коли потрібно підготуватися до ДПА 2015. Слід розуміти, що ДПА 2015 з даного предмета- це не просто одна тема, а весь матеріал, який вивчався протягом попередніх класів. Тому потрібно готуватися до іспиту з біології чим раніше, тим краще, адже матеріалу який потрібно повторяти дуже багато. Тому корисним буде Відповіді до ДПА 2015 з Біології 11 клас, який містить в собі відповіді, які допоможуть розібратися в завданннях збірника. І вде протягом роботи з даним посібником, учень швидко і якісно буде підготовлений до завдань різного рівня складності. Також не потрібно забувати рекомендувати дані відповіді своїм однокласникам і друзям.

Збережи в закладки
Dead_memories94 24889 23.03.2018 19:15
avatar
buttons