ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
В якому класі ви навчаєтесь? ?
Міні-чат
Статистика

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

 

Відповіді до державної підсумкової атестації з біології 11 клас О.В. Костильов, О.А. Андерсон видавництва Генеза. Доступні прямо на сайті. Більше не доведеться годинами шукати відповіді в інтернеті, ми зробили все за вас!. Відповіді до ДПА біологія 2015 Костильов доступні як в текстовому форматі, так і зображеннями, які ви можете переглядати прямо на сайті. Відповіді на запитання та завдання дозволять вам значно зекономити ваш час, та підготуватись до ДПА за короткий строк.

 

Збережи в закладки
admin_dpa 17937 23.03.2018 21:01
avatar
buttons