ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
В якому класі ви навчаєтесь? ?
Міні-чат
Статистика

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

Відповіді на запитання та завдання ДПА біологія 11 клас. Тільки на нашому сайті ви знайдете відповіді до збірника завдань для державної підсумкової атестації з біології 11 класу. Книга підійде учням, батькам та вчителям, адже ви завжди зможете перевірити правильність виконання завдання з біології 11 класу 2013. В посібнику наведено детальні відповіді з поясненнями на завдання ДПА біологія 11 класу. Вам просто достатньо вивчити кожен білет і здати ДПА біологія на відмінно. Відповіді до збірника завдань з державної підсумкової атестації з біології 11 класу 2013 ви можете завжди переглянути онлайн безкоштовно.

 


Збережи в закладки
admin_dpa 62901 21.01.2018 19:49
avatar
25
скиньте тоже на эмейл буду презнателен!!!!!!!!!!!!! очень нужно
avatar
24
Скиньте пожалуйста на е-мейл keshfedinovazemine@yandex.ru
avatar
23
скиньте,пожалуйста на мейл aziza1997@mail.ua )
avatar
22
скиньте,пожалуйста на мейл)
avatar
21
andrey.adamowi4@yandex.ua -скиньте будь-ласка
avatar
20
Скиньте будь ласка на пошту
дякую!
avatar
19
скиньте на емайл будь ласка)... :muzytchuksvitlana@gmail.com
1-7 8-14 15-21 22-25
avatar
buttons