ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
ДПА - Державна підсумкова атестація 2016 якого предмету не вистачає найбільше? ?
Міні-чат
Статистика

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

На даній сторінці розміщений Збірник завдань для державної підсумкової атестації 2015 11 клас з біології, який стане в нагоді учням випускного класу, які будуть здавати іспит з біології. Працюючи з ним учень підготується до іспиту навіть по тих темах біологї, які він протягом навчання пропустив, або не до кінця зрозумів. І результат не змусить на себе чекати. Учень на іспиті вирішить будь-яке завдання, буде знати відповіді на кожне завдання. І після плідної роботи з збірником завдань, учень зможе впевнено йти на іспит і не повторювати вивчене перед самим іспитом. Також, окрім даного посібника на нашому сайті розміщені і інші збірники завдання і відповіді до них, які теж допоможуть учням підготуватися до інших іспитів ДПА 2015.

Збережи в закладки
Dead_memories94 18413 23.03.2018 00:33
avatar
buttons