ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
В якому класі ви навчаєтесь? ?
Міні-чат
Статистика

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

Збірник завдань для державної підсумкової атестації з екології допоможе вам підготуватись до державної підсумкової атестації з екології 11 класу. Книга містить усі завдання для проведення підсумкового контролю з екології в 11 класі. Книга допоможе вам орієнтуватись в матеріалі, що буде запропонований на ДПА 2013 екологія 11 клас. Також книга стане просто незамінним помічником для вчителів та батьків, що хочуть допомогти одинадцятикласникам в вивченні та здачі ДПА 2013 екологія.

Збережи в закладки
admin_dpa 7728 23.03.2018 18:42
avatar
3
другий рік поспіль учнів залишають без відповідей. А екологія самий главний предмет , який вивчається в школі і так багато підручників надрукувала наша держава!!!!!???? Зверталася до професора ЗДУ(екологічного факультету), та ні чим вони мені не допомогли. Професура сама не знає відповідей, а ще й навчають студентів
avatar
2
а відповіді, взагалі є ............чи може іх і не існує
avatar
1
де можна знайти відповіді до дпа 11 клас екологія??????????????????????????????
avatar
buttons