ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
В якому класі ви навчаєтесь? ?
Міні-чат
Статистика

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

ДПА економіка 11 клас 2013 стане в нагоді батькам, учням та вчителям. Збірник завдань для державної підсумкової атестації з економіки 11 класу дозволить вам підготуватись до здачі ДПА економіка 2013. Посібник містить завдання підсумкового іспиту з економіки в 11 класі. Усі екзаменаційні білети економіка 11 клас 100% співпадатимуть з запропонованими вам на підсумковій атестації, так як книги затверджено міністерством освіти і науки України. Тому вам достатньо просто вивчити відповіді на запитання з ДПА економіка та здати іспит на відмінно.

Збережи в закладки
admin_dpa 11436 23.03.2018 00:11
avatar
buttons