ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
ДПА - Державна підсумкова атестація 2016 якого предмету не вистачає найбільше? ?
Міні-чат
Статистика

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

ДПА 2013 фізика 11 клас стала простою для здачі. Тільки на нашому сайті ви знайдете збірник завдань для державної підсумкової атестації з фізики 11 клас Непорожня Л. В., Петренко А. М., Галаганюк Л. В., Засєкін Д. О., Селезнев Ю. О., Овсянніков О. А.
Збірник стане в пригоді кожному учню 11 класу, що здає ДПА та ЗНО 2013. Книга допоможе вчителю, який хоче швидко перевірити рівень знань учнів. Також книга стане незамінним помічником для батьків, що хочуть допомогти своїм учням в здачі державної підсумкової атестації з фізики 11 класу 2013. Ви можете повністю бути впевнені в тому, що завдання з цього збірника будуть на підсумковому іспиті з фізики 11 класу 2013, тому просто підготуйтесь до екзамену з фізики, використовуючи наперед відомі завдання.

Збережи в закладки
admin_dpa 26177 18.06.2018 22:47
avatar
3
Клас
avatar
2
Спасибі за допомогу!!!
avatar
1
Norm
avatar
buttons