ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
В якому класі ви навчаєтесь? ?
Міні-чат
Статистика

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

Забудьте що таке гугл і писати в ньому "скачати ДПА 2015 з фізики" , адже на нашому сайті вже все зібрано для того, щоб учням було просто і швидко знайти необхідні посібники для підготовки до ДПА 2015. Так і на нашому сайті учні знайдуть Відповіді і умови для ДПА 2015 з фізики 11 клас, який необхідний для того, щоб підготуватися до іспиту з фізики за короткий час. З даним посібником не потрібно більше користуватися послугами репетитора, які вимагають багато часу і коштів. Адже використання даних відповідей на нашому сайті безкоштовне. І запевняємо, що результат ідентичний. Працюючи з даним посібником, учням не потрібно буде сумніватися про готовність до державної підсумкової атестації з фізики. І навіть не потрібно буде повторно готуватися перед самим іспитом, тому що з даним посібником ваші знання закріпляться і ви нічого не забудете під час іспиту.

Збережи в закладки
Dead_memories94 19122 18.06.2018 16:26
avatar
buttons