ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
ДПА - Державна підсумкова атестація 2016 якого предмету не вистачає найбільше? ?
Міні-чат
Статистика

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

Вже скоро по всіх школах буде проводитись державна підсумкова атестація 2015, але готуватися вже потрібно з цього моменту. Незалежно від предмету чи від знань, адже ДПА вимагає від себе знання предмету за всі попередні роки вивчення. Не виключення і географія, яка по своїй структуі складна для вивчення. Тому готуватися до даного предмету треба сумлінно і приділяти для цього багато часу і зусиль. Але Відповіді до ДПА 2015 з Географії 11 клас можуть спростити процес підготовки до ДПА 2015 з географії. З даними відповідями учень швидко і якісно підготується до іспиту. Якщо ж учень окрім цих відповідей має при собі збірник завдань, тоді і підготовка стане ще ефективніша. І вже за короткий час підготовки з даним посібником, учень відчує наскільки просто можна за короткий час повторити давно пройдений матеріал і  засвоїти новий. Загалом, дані відповіді - це гарант відмінної оцінки з державної підсумкової атестації з географії.

Збережи в закладки
Dead_memories94 13285 23.03.2018 00:25
avatar
buttons