ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
ДПА - Державна підсумкова атестація 2016 якого предмету не вистачає найбільше? ?
Міні-чат
Статистика

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

Представляємо вашій увазі Збірник завдань для державної підсумкової атестації 2015 11 клас з географії, який містить в собі завдання , які будуть на ДПА 2015. З допомогою даного посібника, учень одинадцятого класу, не лише швидко підготується до атестації з географії, але й буде готовий до завдань будь-якого рівня складності. Для цього лише потрібно зайти на наш сайт, та знайти даний посібник через зручне меню. І вже за короткий час роботи з посібником для ДПА 2015 учень значно підвищить свій рівень знань з географії, навіть якщо протягом навчання в школі для нього це було проблематично. Також не потрібно забувати, що даним збірником завдань необхідно поділитися з однокласниками.

Збережи в закладки
Dead_memories94 11275 23.03.2018 21:00
avatar
buttons