ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
В якому класі ви навчаєтесь? ?
Міні-чат
Статистика

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

Збірник завдань для державної підсумкової атестації з географії 11 клас Гладковський Р. В., Довгань А. І., Забуга Н. І., Паламарчук Л. Б., Совенко В. В. ДПА 2013 Географія 11 клас містить усі завдання для державної підсумкової атестації з географії в 11 класі 2013 року. Книга стане в нагоді не лише учню, але вчителям та батькам, які хочуть допомогти вивчити предмет географія 11 клас, та допомогти учню успішно скласти ДПА 2013, та ЗНО 2013 географія. В книзі ви знайдете абсолютно всі завдання, що виносяться на підсумковий контроль, тому вам більше не доведеться хвилюватись в тому, що завдання можуть відрізнятись. Просто вивчіть відповіді на запитання, та здайте ДПА 2013 географія 11 клас на відмінно.

Збережи в закладки
admin_dpa 18280 23.03.2018 01:38
avatar
4
Завтра екзамен а відповідей все ще немає))))
avatar
3
А когда будут?Не знаешь?
avatar
1
Ответы в природе существуют?
avatar
2
взагалі існують, але поки що їх немає на сайті
avatar
buttons