ДПА

Державна підсумкова атестація

Група Вконтакті
Тимчасово недоступно
Наше опитування
В якому класі ви навчаєтесь? ?
Міні-чат
Статистика

Державна підсумкова атестація 2017

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.


Збірник завдань для державної підсумкової атестації з інформатики 11 класу  Морзе Н. В., Вембер В. П., Кузьмінська О. Г., Войцеховський М. О., Проценко Т. Г. Тільки на нашому сайті ви знайдете ДПА інформатика 11 клас. Книга містить основні завдання для проведення підсумкової атестації з інформатики 11 класу в 2013 році. Збірник стане в пригоді як батькам, так і учням, що хочуть підготуватись до ДПА 2013 інформатика. Тільки на нашому сайті ви відшукаєте усі офіційні збірники ДПА 11 класу затверджені міністерством освіти і науки України. 

Збережи в закладки
admin_dpa 24277 28.05.2017 20:16
avatar
1
Привет под скажите где найти ответы на этот збирнык ???
avatar
2
Мда, писать научись грамотник!
avatar
3
Привет)))
Люди, помогите, где можно достать ответы по ДПА 2013 из информатики 11 класс??!!!
Очень прошу!!!!!
avatar
4
Киньте, пожалуйста, ответы. Вот e-mail: verden95@ukr.net
avatar
5
Пожалуйста подскажите где можна найти ответы ДПА с информатики 11 клас?
avatar
6
Киньте плиз ответы Ma_li_nka@spaces.ru
avatar
buttons