ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
В якому класі ви навчаєтесь? ?
Міні-чат
Статистика

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

Кожен учень в одинадцятому класі вже задумувався. що буде він здавати державну підсумкову атестацію з англійської мови. Але немає чому думати, тому що в подальшому учням необхідно буде знати дану мову. І тому, навіть якщо учень погано вивчав її на уроках. то це ще не означає, що він погано виконає ДПА з даної мови. Адже наш сайт підготував посібник Грунтовна підготовка Англійська мова 11 клас Державна підсумкова атестація 2016, який дозволить за короткий термін якісно підготуватися до ДПА 2016 кожному учню. Маючи даний посібник у використанні, ученб гарантує собі отримання високих знань з англійської мови. І тому, не потрібно шукати різні довідники з англійської мови, а вже зараз використовувати даний посібник онлайн на нашому сайті абсолютно безкоштовно.

Збережи в закладки
Dead_memories94 30782 26.04.2018 00:22
avatar
buttons