ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
В якому класі ви навчаєтесь? ?
Міні-чат
Статистика

malasirienka

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

Для кожного учням дужеважливо правильно і на високі оцінки виконувати такий складний вид перевірки знань як зовнішнє незалежне оцінювання. Так, для складнання оцінювання з такого предмету як англійська мова, учням необхідно повторити весь матеріал який вони вивчали проягом усієї шкільної програми. Але для цього не обійтися без посібника Підготовка до ЗНО Exam booster Англійська мова ДПА 2018, який містить в собі типові завдання, що дозволять учням якомога якісніше підготуватися до ЗНО 2018. І тепер, маючи такий посібник, учні можуть не хвилюватися за якість підготовки до оцінювання, а впевнено й ти на офіційне ЗНО, на якому вони гарантовано виконають всі завдання правильно, і в результаті наберуть масимальну кількість балів. Використовуйте представлений посібник на нашому сайті в режимі онлайн абсолютно безкоштовно і без реєстрації.

Збережи в закладки
Paul_G_ 306 26.04.2018 10:39
avatar
buttons