ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
ДПА - Державна підсумкова атестація 2016 якого предмету не вистачає найбільше? ?
Міні-чат
Статистика

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

Кристуючись різними довідниками з англійської мови учні не зможуть якісно підготуватися до державної підсумкової атестації. І тому, учням необхідно використати спеціальний посібник з завданнями для того. На нашому сайті учні мають можливість знайти багато різних збірників завдань для підготовки до ДПА. Серед всіх збірників учні можуть використати Practice tests Англійська мова 11 клас Державна підсумкова атестація 2016, який буде корисним учням, які бажають ефективно підготуватися до ДПА 2016 з англійської мови. І тому, якщо учні все таки мають бажання отримати високу оцінку з державної підсумкової атестації, тоді даний збірник завдань буде найкращим варіантом. І вже тоді, як учні використають даний збірник тоді вони можуть розраховувати на високу оцінку з англійської мови. 

Збережи в закладки
Dead_memories94 49390 26.04.2018 19:52
avatar
buttons