ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
В якому класі ви навчаєтесь? ?
Міні-чат
Статистика

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

Вивчення англійської мови завжди було проблематичним для усіх учнів, адже предмет містить в собі безліч складного матеріалу. Але для багатьох учнів все таки складніше виконати державну підсумкову атестацію з англійської мови після одинадцятого класу. І тому для учнів необхідно якісно підготуватися до атестації, яка буде проводитись після завершення випускного класу. А для якісної і грунтовної підготовки учням допоможе посібник Practice tests Level B2 Англійська мова 11 клас Державна підсумкова атестація 2016 , який можна переглянути на даній сторінці в режимі онлайн. Завдання, які містяться на сторінках даного посібника, дозволять учнямознайомитись, які завдання чекають учнів на ДПА 2016. Тому, якщо учні мають бажання успішно здати атестацію з англійської мови, тому без використання даного посібника не обійтись. Представлений посібник доступний на нашому сайті в режимі онлайн абсолютно безкоштовно. 

Збережи в закладки
Dead_memories94 20443 26.04.2018 12:20
avatar
buttons