ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
ДПА - Державна підсумкова атестація 2016 якого предмету не вистачає найбільше? ?
Міні-чат
Статистика

bogdan2201110

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

Кожен учень одинадцятого класу хоче досконало підготуватися до державної підсумкової атестації з англійської мови. Але по шкільних підручниках у учнів навряд чи це вийде, та і так з різними довідниками з англійської мови. Тому, спеціально для учнів одинадцятого класу ми підготували Тренувальні тести Англійська мова 11 клас Державна підсумкова атестація 2016, які будуть корисними для того, щоб учням якісно підготуватися до ДПА 2016 з англійської мови. Враховуючи те, що після завершення одинадцятого класу учням необхідно буде здавати зовнішнє незалежне оцінювання з даної іноземної мови, тому даний посібник буде також корисним в таких випадках. Не потрібно купувати дані тести в інтернет магазинах, а використовувати одразу на нашому сайті абсолютно безкоштовно.

Збережи в закладки
Dead_memories94 18995 24.05.2018 18:03
avatar
buttons