ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
ДПА - Державна підсумкова атестація 2016 якого предмету не вистачає найбільше? ?
Міні-чат
Статистика

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

Мабуть, найбільше учні хвилюються на рахунок ДПА з англійської мови, тому що предмет складний. Звичайно, завдання з атестації не обіцяють бути простими, але готуватися до них необхідно. Але у учнів одразу виникає питання стосовно засобу, який допоможе якісно і грунтовно підготуватися до ДПА з англійської мови. І тому наш сайт представляє Тренувальні тести B2 Англійська мова 11 клас Державна підсумкова атестація 2016, які максимально посприяють тому, що учні зможуть досконало підготуватися до ДПА 2016 з англійської мови у одинадцятому класі. Даний посібник містить в собі типові завдання, які будуть на атестації. І цим він надає учням уявлення про те, до яких саме завдань необхідно бути готовими. Тому, якщо учні бажать максимально правильно виконати всі завдання ДПА, тоді рекомендується готуватися з допомогою даного посібника. 

Збережи в закладки
Dead_memories94 8188 26.04.2018 18:12
avatar
buttons