ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
В якому класі ви навчаєтесь? ?
Міні-чат
Статистика

isakura132, dikhtyarsasha

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

Для якісного виконання державної підсумкової атестації з англійської мови учням необхідно досконало готуватися. Але підготовку необхідно розпочинати вже з цого моменту, тому що неможливо підготуватися до атестації за декілька днів. Але для того, щоб хоча б якось спростити для учнів підготовку, наш сайт підготував Відповіді до Practice tests Level B2 Англійська мова 11 клас Державна підсумкова атестація 2016, які дозволять учням ознайомитись з найтиповішими завданнями ДПА 2016 з англійської мови. А відповіді дозволять учням при підготовці перевірити свою готовність до самої державної підсумкової атестації. Якщо раніше учні такі відповіді шукали в книжкових магазинах і купували їх, то тепер вони досутні абсолютно безкоштовно. Тому, розпочніть якісну аідготовку до ДПА з даними відповідями вже зараз.

Збережи в закладки
Dead_memories94 14228 25.04.2018 13:38
avatar
buttons