ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
В якому класі ви навчаєтесь? ?
Міні-чат
Статистика

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

Нам відомо. що кожному учні важко готуватися до державної підсумкової атестації з англійської мови. І учні дуже хвилюються на рахунок якості виконання усіх завдань ДПА 2016. Але не потрібно хвилюватися, адже наш сайт допоможе грунтовно підготуватися до кожної атестації, в тому числі і до англійської мови. Тому представляємо вашій увазі Відповіді до Збірник завдань Англійська мова 11 клас Державна підсумкова атестація 2016 , які будуть доречними до самого збірника. Тепер, маючи такі відповіді, учні зможуть самостійно тренуватись виконувати завдання самого збірника завдань і при цьому засвоювати матеріал. Дуже багато учнів на теперішній час шукають відповіді до різних збірників. Але вони ще не знають, що на нашому сай ті можна знайти представлені відповіді. Тому використайте їх на нашому сайті абсолютно безкоштовно.

Збережи в закладки
Dead_memories94 13467 26.04.2018 10:36
avatar
buttons