ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
ДПА - Державна підсумкова атестація 2016 якого предмету не вистачає найбільше? ?
Міні-чат
Статистика

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

 

Ответы ко всем заданиям государственной итоговой аттестации история Украины 11 класс 2014.Ответы к сборнику изложений государственной итоговой аттестации по предмету история Украины 11 класс 2014. Только у нас вы всегда можете онлайн посмотреть ответы к любому заданию из сборника изложений ГИА история Украины 11 класс 2014. В книге собраны ответы к всем заданиям и тестам, что очень станет полезным как ученикам, так и учителям. Вы всегда можете распечатать нужную вам страницу, и воспользоваться ответами к ГИА 2014 в любое время.


Збережи в закладки
admin_dpa 13192 18.06.2018 00:42
avatar
buttons