ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
В якому класі ви навчаєтесь? ?
Міні-чат
Статистика

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

Історія України одночасно цікавий і складний предмет для вивчення. Адже ж цікаво знати минуле своєї Батьківщини, але й щоб вивчити дану дисципліну потрібно приділяти для неї багато часу. Особливо якщо мова йде про підготовку до державної підсумкової атстації з Історії України після закінчення одинадцятого класу. Так як історія охоплює багато інформації, а саме різні дати, події і різні історичні персонажі, тому щоб повторити даний курс за декілька класів необхідно приділити цьому багато часу. Але потрібно знати, що для того, щоб цей час в декілька разів скоротити потрібно всього навсього- Відповіді до ДПА 2015 з Історії України 11 клас. Даний посібник містить в собі відповіді на всі питання, навіть на найскладніші для учнів. З даними відповідями учень зможе ,виконавши самостійно виконавши завдання збірника, перевірити правильність відповідей, і в той же час перевірить свій рівень підготовки до ДПА 2015 з історії України.

Збережи в закладки
Dead_memories94 43629 18.06.2018 23:40
avatar
buttons