ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
ДПА - Державна підсумкова атестація 2016 якого предмету не вистачає найбільше? ?
Міні-чат
Статистика

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

Хорошим посібником для кожного учня дев'ятого класу, який буде здавати державну підсумкову атестацію з історії України, буде Відповіді до збірника завдань для ДПА 2015 з історії України 11 клас. Особливо, якщо до цього посібника ще й одночасно застосувати збірник завдань ДПА 2015. І тоді процес підготовки буде ще ефективніший і не займе багато часу. Для багатьох учнів одинадцятого класу це стане єдиною можливістю вивчити і засвоїти матеріал географії, якщо до цього вони майже не знали його. Дані відповіді допоможуть  навіть тим учням, які добре вивчали географію до ДПА , а саме допоможуть закріпити пройдений матеріал, адже з часом інформація поступово забувається. Окрім даного засобу підготовки до ДПА 2015, на нашому сайті розміщені і інші, які будуть учням не менш корисні.  Також, не потрібно забувати рекомендувати наш сайті своїм друзям і однокласникам.

Збережи в закладки
Dead_memories94 85315 18.06.2018 00:24
avatar
1
Как скачать?
avatar
buttons