ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
ДПА - Державна підсумкова атестація 2016 якого предмету не вистачає найбільше? ?
Міні-чат
Статистика

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

 

Збірник завдань для державної підсумкової атестації з історії України 11 клас 2014. Даний посібник стане в нагоді всім батькам, учням та вчителям, що хочуть підготуватись до ДПА історія України 11 клас 2014. Дана книга містить абсолютно усі завдання для державної підсумкової атестації з історії України 11 клас 2014. Усі завдання будуть чудовим посібником, адже ви завжди можете не просто прочитати завдання, але і спробувати вирішити кілька варіантів і можливо один з них випаде для вас на державній підсумковій атестації.

ВІДПОВІДІ ДО ДПА ІСТОРІЯ УКРАЇНИ 11 КЛАС


Збережи в закладки
admin_dpa 41330 18.06.2018 19:44
avatar
6
Скачать надо
avatar
5
як завантажити???
avatar
4
* 5 2VoKaS
4 2VoKaS
2 VoKaS
Як завантажити?
avatar
3
4 2VoKaS
2 VoKaS
Як завантажити?
avatar
2
2 VoKaS
Як завантажити?
avatar
1
Як завантажити?
avatar
buttons