ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
ДПА - Державна підсумкова атестація 2016 якого предмету не вистачає найбільше? ?
Міні-чат
Статистика

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

 
Тільки у нас ви знайдете збірник завдань ДПА історія України 11 клас 2014 російською мовою. Ви завжди можете онлайн переглянути необхідну вам книгу, та роздрукувати потрібну сторінку. Завдяки збірнику завдань для державної підсумкової атестації з історії України, ви завжди знатимете, які саме завдання вас чекають на підсумковому іспиті, та завжди можете ними скористатись. 
Только у нас вы найдете сборник заданий ГИА история Украины на русском языке 2014. Вы всегда можете просмотреть онлайн, или же расспечатать нужную вам страницу, теперь не нужно искать часами в интернете скачать ГИА история Украины 11 класс 2014. Мы давно уже нашли все необходимое для вас.
 

Збережи в закладки
admin_dpa 14424 18.06.2018 01:01
avatar
buttons