ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
В якому класі ви навчаєтесь? ?
Міні-чат
Статистика

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

 

Відповіді до ДПА хімія 11 клас 2014 доступно онлайн абсолютно безкоштовно для кожного користувача нашого сайту. Лише у нас ви можете онлайн переглянути будь яку потрібну вам відповідь, та перевірити власні знання. Відповіді до кожного варіанту з ДПА хімія 11 клас 2014 дозволяють вам не просто перевіряти власні знання, але і аналізувати помилки, щоб в подальшому їх не допускати. Також відповіді до ДПА хімія 11 клас 2014 стануть в нагоді батькам та вчителям, а також учням, які завдяки унікальній можливості онлйн перегляду книг можуть не просто переглянути посібник, але і роздукувати потрібну сторінку.


Збережи в закладки
admin_dpa 25266 23.03.2018 18:55
avatar
2
I'm impressed by your writing. Are you a professional or just very knleeedgwabol?
avatar
1
This is what we need - an insight to make evyneore think
avatar
buttons