ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
ДПА - Державна підсумкова атестація 2016 якого предмету не вистачає найбільше? ?
Міні-чат
Статистика

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

 

Лише у нас збірник задань для державної підсумкової атестації з хімії 11 клас 2014. Дана книга стане не просто помічником для підготовки до ДПА, вона послужить вам чудовим курсом підготовки до здачі підсумкового контролю. Вам більше не доведеться вивчати всі теми, для успішної здачі підсумкового контролю, тепер достатньо просто переглянути запропоновані варіанти, щоб зрозуміти характерні завдання що будть запропоновані на ДПА хімія 11 клас. Також ви можете скоритсатись відповідями на ДПА хімія 11 клас 2014, щоб перевірити правильність розвязання тих чи інших завдань, та здати ДПА на чудову оцінку. Тому не вагаючись скористайтесь онлайн преглядом збірника завдань для ДПА з хімії 11 клас 2014.

ВІДПОВІДІ до ДПА хімія 11 клас 2014


Збережи в закладки
admin_dpa 15980 23.03.2018 18:57
avatar
buttons