ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
ДПА - Державна підсумкова атестація 2016 якого предмету не вистачає найбільше? ?
Міні-чат
Статистика

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

Ніхто не каже, що хімія- це простий предмет, але ДПА з хімії потрібно буде багатьом учням здавати, особливо тим, хто хоче після дев'ятого поступати в технікуми, коледжи і т.д. Тому підготовка до ДПА з хімії необхідна якісна і за часом коротка одночасно. Такі властивості підготовки під силу лише Збірник завдань для державної пудсумкової атестації 2015 з хімії 11 клас. В ньому розміщені всі завдання які учень може зустріти на ДПА 2015. Працюючи з даним збірником, учень підготується до ДПА навіть по таких темах, які він пропустив на уроках із-за певних причин, або не повністю зрозумів. Та й навіть учні, які добре знають хімію теж скористаються даним збірником, щоб повторити і закріпити матеріал, який з часом вже забули. І результатом роботи з даним збірником завдань для ДПА з хімії буде відмінна оцінка за іспит. Також уцчні не повинні забувати, що даним збірником завдань необхідно поділитися з своїми друзями і однокласниками.

Збережи в закладки
Dead_memories94 16052 23.03.2018 22:24
avatar
buttons