ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
В якому класі ви навчаєтесь? ?
Міні-чат
Статистика

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

Для кожного учня одинадцятого клас дуже важливо на відмінно виконати державну підсумкову атестацію з математики. Але на шляху цього успішного виконання стоять багато труднощів і непорозумінь. І тому учням дуже важливо використати хороший посібник для підготовки до ДПА. І такий посібник розміщений на нашому сайті, який учні можуть побачити у вигляді посібника Грунтовна підготовка Математика Державна підсумкова атестація 2016, який доступний абсолютно безкоштовно. І вже маючи такий посібник учні не можуть написати ДПА 2016 з математики на погану оцінку. І в результаті підготовки  з даним посібником, учні гарантовано отримають високу оцінку і будуть задоволені правильністю виконаних завдань. І висока оцінка гарантована для всіх учнів, які будуть використовувати даний посібник.

Збережи в закладки
Dead_memories94 29771 26.04.2018 00:35
avatar
buttons