ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
ДПА - Державна підсумкова атестація 2016 якого предмету не вистачає найбільше? ?
Міні-чат
Статистика

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

 

Решения всех заданий к пособию «Сборник заданий для государственной итоговой аттестации по математике : 11 класс» 2014  на русском языке 2014 доступно только у нас онлайн бесплатно. Теперь вы всегда сможете быть готовы к сдаче государственной итоговой аттестации по математике 11 класс. Ответы к сборнику заданий для ГИА по математике 11 класс 2014 на русском языке это отличный шанс выучить ход решения всех заданий что бы показать свои знания на ГИА по математике 11 класс 2014. Вы всегда можете распечатать нужную вам страницу, или посмотреть ее онлайн, при помощи специальной функции в нашем онлайн плеере.


Збережи в закладки
admin_dpa 39775 21.03.2018 19:53
avatar
buttons