ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
ДПА - Державна підсумкова атестація 2016 якого предмету не вистачає найбільше? ?
Міні-чат
Статистика

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

Вже зовсім скоро учні одинадцятого класу будуть проходити державну підсумкову атестацію з різних предметів. В тому числі багато хто з учнів будуть здавати ДПА з математики. Тому зараз для підготовки буде дуже доречним Відповіді до ДПА 2015 з математики 11 клас, які ви знайдете на даній сторінці. З даним посібником учні одинадцятого класу мають змогу за короткий термін підготуватися до завдань ДПА 2015 , багато з яких можуть викликати труднощі під час вирішення. Якщо й до даних відповідей додати збірник, тоді підготовка буде максимально якісна. І вже під час іспиту, учні будуть задоволені тим, що готувалися до нього саме з допомогою даного посібника. І кінцевим результатом роботи з цими відповідями буде єдиний- відмінна оцінка за ДПА з математики. Не забуваємо ділитися враженнями від даного посібника зі своїми друзями і однокласниками.

Збережи в закладки
Dead_memories94 69274 23.03.2018 23:25
avatar
buttons