ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
В якому класі ви навчаєтесь? ?
Міні-чат
Статистика

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

ВИДАВНИЦТВО "РАНОК"

Ви не зможете скачать Відповіді на запитання та завдання до державної підсумкової атестації з математики для 11 класу. Проте ви завжди зможете онлайн абсолютно безкоштовно переглянути відповіді до ДПА математика 11 клас, з коментарями, графіками та схемами. Підручник допоможе кожному учню, його батькам, та вчителям в підготовці до здачі державної підсумкової атестації з математики, та успішному складанню тестів ДПА 2013 математика. Ви завжди можете роздрукувати потрібні вам завдання, зрозуміти хід розв'язання, чи зробити шпаргалку, ви зможете здати іспит з математики 11 класу на відмінно.

Збережи в закладки
admin_dpa 191549 21.03.2018 00:01
avatar
9
Будьте добры  скиньте мне на имеил toptalyan@gmail.com пожалуйста ато у меня через неделю экзамен.
avatar
8
Скиньте мне сборник!!!
avatar
7
помогите скачать
avatar
6
скиньте пожалуйста это на мой е-майл
avatar
5
могли би ви кинути ваш збірник на е-майл!!!!!!
avatar
4
Скиньте мне сборник
avatar
3
НИКАК! НЕЛЬЗЯ СКАЧИВАТЬ! ЧИТАЙ ВЫШЕ ТАМ НАПИСАНО!!!
1-7 8-9
avatar
buttons