ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
В якому класі ви навчаєтесь? ?
Міні-чат
Статистика

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

Відповіді до ДПА математика 11 клас 2015 стануть просто незамінною допомогою для кожного учня, що закінчує школу в цьому році. Розв'язання містить умови та чернетки, що упростить вам підготовку до підсумкових іспитів і дозволить якісно та на відмінно здавати іспити, ДПА, та ЗНО в 2015 році. Відповіді до збірника завдань ДПА 2015 дозволить вам не марнувати час на пошуки відповідей самостійно, а дозволить перевірити власні знання за лічені секунди. Вам не доведеться витрачати кошти на дорогі збірники. Наша онлайн бібліотека дозволяє вам зробити це абсолютно безкоштовно.

Збережи в закладки
admin_dpa 22691 23.03.2018 18:00
avatar
buttons