ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
ДПА - Державна підсумкова атестація 2016 якого предмету не вистачає найбільше? ?
Міні-чат
Статистика

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

Відомо, що найскладнішим предметом в шкільній програмі являється математика, яка викликає у учнів лише труднощі і проблеми. І учні не знають, чи підготуються вони до державнох підсумкової атестації з математики, адже на уроках їм було важко вивчати цей предмет. Але не важливо, чи учень добре вивчав математику, тому що ми підготували Збірник типових тестів Математика 11 клас Державна підсумкова атестація 2016. З даним посібником учень має змогу підготуватися до атестації з математики, навіть якщо до цього він не розумів предмет взагалі. Тому, не потрібно хвилюватися на рахунок ДПА 2016 з математики, а використовувати даний збірник вже з сьогодні. І тепер, підготовка до ДПА буде якісною і не вимагати від себе великих зусиль. Даний збірник доступний для всіх бажаючих абсолютно безкоштовно в режимі онлайн.

Збережи в закладки
Dead_memories94 13840 23.03.2018 14:46
avatar
buttons