ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
ДПА - Державна підсумкова атестація 2016 якого предмету не вистачає найбільше? ?
Міні-чат
Статистика

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

Вже не багато часу залишилось до здачі ДПА 2015 учням дев'ятих і одинадцятих класів. Але багато хто ще не повністю підготувався, а хто і зовсім не розпочинав підготовку. Особливо це стосується ДПА з математики, який вимагає від учня високі знання різних правил, формул і т.д. Але з допомогою Збірник завдань для ДПА 2015 з математики 11 клас учень одинадцятого класу зможе швидко і за короткий термін підготуватися до іспиту будь-якого рівня складності. І вже після роботи з даним збірником учень зможе виконати завдання іспиту без будь-якого сумніву на рахунок його правильності. І результатом даної співпраці з збірником буде гарантовано відмінна оцінка. Також, не забувайте рекомендувати даний збірник своїм друзям і однокласникам.

Збережи в закладки
Dead_memories94 44104 23.03.2018 23:27
avatar
buttons