ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
ДПА - Державна підсумкова атестація 2016 якого предмету не вистачає найбільше? ?
Міні-чат
Статистика

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

Часто учні навіть не знають з допомогою якого посібника краще за все готуватися до державної підсумкової атестації. І тому учні в першу чергу звертаються на допомогу до шкільних підручників. Але в підручниках дуже багато зайвої інформації і тому на підготовку витрачається дуже багато часу. Але на нашому сайті ми розмістили посібник Грунтовна підготовка Українська література 11 клас Державна підсумкова атестація 2016, який дозволить якісно і в той час швидко підготуватися до ДПА 2016 з української мови. І тому, маючи такий посібник учень одинадцятого класу матиме хорошого репетитора з української літератури і тим самим ретельно вивчить весь необхідний матеріал. І по закінченні підготовки учень зможе сміливо йти на атестацію і не хвилюватися за власну оцінку, адже вона буде високою.

Збережи в закладки
Dead_memories94 4149 23.03.2018 23:18
avatar
buttons