ДПА

Державна підсумкова атестація

Група Вконтакті
Тимчасово недоступно
Наше опитування
В якому класі ви навчаєтесь? ?
Міні-чат
Статистика

Державна підсумкова атестація 2017

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

Відповіді на запитання та завдання ДПА українська література 11 клас. Тільки на нашому сайті ви зможете відшукати відповіді до збірника завдань для державної підсумкової атестації з української літератури 11 клас 2013. Книга стане в нагоді учням, батькам, та вчителям, адже ви завжди зможете підготуватись до державної підсумкової атестації з української літератури 11 класу. Відповіді до білетів українська література 11 клас допоможе вам освоїти українську літературу та здати підсумковий екзамен з української літератури 11 клас.

Збережи в закладки
admin_dpa 52341 27.05.2017 00:55
avatar
1
Добре!!!
avatar
2
hhhhhhhhhh
avatar
3
як можна зберегти або ж скачати ?
avatar
4
)))
avatar
5
Пришлите ответы на e-mail пожалуйста в течении нескольких часов, просто как все уже заметили их не сохранишь(( Ну а если это можно но я не знаю как, то объясните!!! За раннее спасибо))
avatar
6
hk
avatar
7
Як скачати?
1-7 8-14 15-21 22-28 29-35
avatar
buttons