ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
В якому класі ви навчаєтесь? ?
Міні-чат
Статистика

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

 

Лише у нас ви завжди можете знайти найсвіжіші версії збірників завдань для державної підсумкової атестації 2014. Збірник завдань для державної підсумкової атестації з української літератури 11 клас 2014 не виключення. Ви можете не просто скачати ДПА українська література 11 клас 2014, але і переглянути книгу онлайн, що значно зекономить ваш час. Також можна роздрукувати необхідну сторінку, що дозволяє кожному учню взяти кілька варіантів з собою, щоб спробувати їх розв'язати самостійно. Тому не вагаючись користуйтесь ДПА українська література 11 клас 2014.


Збережи в закладки
admin_dpa 28075 21.03.2018 01:25
avatar
2
Як скачати ?
avatar
1
Як скачати??
avatar
buttons