ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
ДПА - Державна підсумкова атестація 2016 якого предмету не вистачає найбільше? ?
Міні-чат
Статистика

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

ДПА 2013 Українська література 11 клас. Збірник завдань для державної підсумкової атестації з української літератури 11 клас  Коваленко Л. Т., Михайлова Н. В. Даний посібник стане в нагоді кожному учню, вчителю, та батькам, що хочуть допомогти в вивченні предмету українська література 11 клас. В книзі зібрано основні завдання для підсумкового іспиту з української літератури 11 класу. Ви зможете швидко та легко підготуватись до здачі державної підсумкової атестації з української літератури 11 класу. Ви завжди можете вивчити білети з української літератури та відмінно здати державну підсумкову атестацію українська література 11 клас.

Збережи в закладки
admin_dpa 20090 21.03.2018 00:38
avatar
4
Можете прислати мені цей збірник,будь ласка))))
avatar
3
пришліть, мені цей збірник, будь ласка!
avatar
2
Пришліть мені збірник
avatar
1
Пришліть мені цей збірник
avatar
buttons