ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
В якому класі ви навчаєтесь? ?
Міні-чат
Статистика

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

Знаючи, як важко учням вивчати матеріал української мови, ми підготували ряд самих корисних посібників для того, що вони могли підготуватися до державної підсумкової атестації з даної мови. І тому спішіть вже використати посібник Грунтовна підготовка Українська мова 11 клас Державна підсумкова атестація 2016, який досутпний для всіх бажаючих абсолютно безкоштовно і без реєстрації. І для учнів одинадцятого класу вже немає перешкод для якісної і ефективної підготовки до ДПА 2016. В даному посібнику учні можуть знайти найголовніший матеріал даного предмету, знання якого необхідне для доброго написання атестації. Якщо раніше учні не могли знайти даний посібник в магазинах, то сьогодні вони мають досутуп до нього абсолютно безкоштовно.

Збережи в закладки
Dead_memories94 10491 23.03.2018 00:30
avatar
buttons