ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
ДПА - Державна підсумкова атестація 2016 якого предмету не вистачає найбільше? ?
Міні-чат
Статистика

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

Для більшості учнів підготовка до ДПА чи ЗНО являється найтрудомістким процесом, як би вони не старалися. Але потрібно розуміти, що такого виду контролі знань відіграють велику роль, тому необхідно ртельно і якісно готуватися за будь-яких умов. Так, наш сайт підготував для учнів Міні-конспекти Українська мова та література 11 клас Авраменко О.М. ЗНО ДПА 2018, які спростять підготовку і одночасно зроблять її досконалою і грунтовною. Таким чином, учні зможуть якомога краще підготувавтися до ДПА і ЗНО 2018 на якиз виконають всі завдання правильно і на відмінний результат.. Не потрібно шукати і використовувати різноманітні посібники і довідники, а одразу використовуйте представлений посібник на нашому сайті в режимі онлайн абсолютно безкоштовно і без реєстрації.

Збережи в закладки
Paul_G_ 1179 24.05.2018 15:08
avatar
buttons