ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
В якому класі ви навчаєтесь? ?
Міні-чат
Статистика

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

Лише у нас ви відшукаєте відповіді на запитання та завдання до ДПА українська мова 2015 року. Як відомо здача ДПА українська мова в 11 класі буде проходити в складі ЗНО, тому вам  необхідно готуватись в двічі продуктивніше. Разом зі збірником типових тестів з ЗНО 2015 українська мова та література, ви назавжди забудете про довгі та нудні підготовки. В збірнику наведено найтиповіші завдання, подібні до яких будуть запропоновані учням під час проведення ЗНО та ДПА в 2015 році. Відповіді на запитання та завдання до тестів дадуть учням повну картину про їх рівень знань та допоможуть запам'ятати допущені помилки. Поспішайте підготуватись разом з dpa.alldz.net та здавайте підсумковий контроль на найвищі бали.

Збережи в закладки
admin_dpa 13895 23.03.2018 13:51
avatar
buttons