ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
ДПА - Державна підсумкова атестація 2016 якого предмету не вистачає найбільше? ?
Міні-чат
Статистика

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

Такий предмет як українська мова та література являються основними предметами в шкільній програмі. І цим пояснюється вивчення даних предметів протягом всієї шкільної програми. І часто учням необхідно виконувати такий складний вид робіт як написання власного висловлювання. Тому, наш сайт підготував для учнів посібник Власне висловлення Українська мова та література 11 клас Авраменко О.М. ЗНО ДПА 2018, який містить все необхідне. З допомогою даного посібника учні зможуть завжди якісно писати власні висловлення на контрольних роботах, ДПА 2018 і ЗНО 2018. Тому, не потрібно шукати аналоги даного посібника, тому що їх не існує. Використовуйте представлений посібник на нашому сайті в режимі онлайн абсолютно безкоштовно і без реєстрації.

Збережи в закладки
Paul_G_ 1289 24.05.2018 01:14
avatar
buttons