ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
ДПА - Державна підсумкова атестація 2016 якого предмету не вистачає найбільше? ?
Міні-чат
Статистика

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

Всі учні одинадцятого класу будуть здавати державну підсумкову атестацію з української мови і літератури, так і це стосується зовнішнього незалежного оцінювання. І тому у учнів немає вибору і їм необхідно готуватися до атестаці, але не всі учні знають по якому посібнику будуть проводити підготовку. Наш сайт рекомендує для таких учнів використати Збірник типових тестів Українська мова і література 11 клас ДПА ЗНО 2016, який буде відмінним репетитором для повторення матеріалу з української мови і літератури. Враховуючи той факт, що матеріалу для повторення дуже багато, підготовку потрібно вже проводити з сьогоднішнього дня.  І учень, працюючи з даним посібником , якісно підготується до ДПА 2016 і не буде жалкувати, що використав саме цей посібник. Використовуйте даний посібник в режимі онлайн абсолютно безкоштовно.

Збережи в закладки
Dead_memories94 9938 24.05.2018 16:24
avatar
buttons