ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
В якому класі ви навчаєтесь? ?
Міні-чат
Статистика

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

Навіть той факт, що учні одинадцятого класу майже не проходять ДПА, але їх чекає ще ЗНО з української мови та літератури. І тому учням необхідно ретельно готуватися до такого виду контролю знань, тому що від нього залежить майбутнє кожного учням. І для якісної підготовки наш сайт підготував Збірник завдань Українська мова та література 11 клас Авраменко О.М. ЗНО ДПА 2018, який являється якісним помічником як для підготовки до ДПА 2018 так і ЗНО 2018, яке учні напишуть на високі відмітки. Тому, не потрібно шукати різноманітні посібники і довідники, тому що вони не дадуть максимального результату, який можна отримати від представленого збірника. Використовуйте представлений збірник завдань на нашому сайті в режимі онлайн абсолютно безкоштовно і без реєстрації.

Збережи в закладки
Paul_G_ 1397 24.05.2018 01:07
avatar
buttons