ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
ДПА - Державна підсумкова атестація 2016 якого предмету не вистачає найбільше? ?
Міні-чат
Статистика

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

Відповіді на запитання та завдання ДПА всесвітня історія 11 клас 2013. Тільки на нашому сайті ви можете онлайн переглянути відповіді до збірника завдань для державної підсумкової атестації всесвітня історія 11 клас 2013. Книга стане в нагоді кожному учню, та студенту, що збирається здавати ДПА всесвітня історія 11 клас. В посібнику підкреслено та відзначено правильні відповіді до ДПА всесвітня історія 11 клас. Вам достатньо просто вивчити правильні відповіді та використати набуті знання на здачі ДПА 2013, і ви легко здасте підсумковий іспит на відмінно.

Збережи в закладки
admin_dpa 19165 23.03.2018 17:43
avatar
3
Ошибка! 2 вопрос 1 вариант - Трумен(А)
avatar
2
Оновіть флеш плеєр
avatar
1
А скачать ни как?
avatar
buttons