ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
ДПА - Державна підсумкова атестація 2016 якого предмету не вистачає найбільше? ?
Міні-чат
Статистика

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

Відповіді на запитання та завдання до збірника завдань для державної підсумкової атестації з Технологій, водій категорії С. Відповіді ДПА технології водій категорії С 2013 11 клас. Відповіді на запитання та завдання допоможуть вам легко та швидко підготуватись до державної підсумкової атестації 11 класу.

Збережи в закладки
admin_dpa 18287 18.06.2018 16:29
avatar
4
а відповіді до збірника 2012 року є?
avatar
3
Та сам думаю, що воно означає, завтра вже екзамен, а тут такі "нєпонятки"? Начепто так то сходиться все, а от варінт відповіді 0, насторожує, велике прохання адміни дайте відповідь
avatar
2
так дійсно, що означає 0 у відповідях???
avatar
1
А що означає варіант відповіді 0?
avatar
buttons