ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
В якому класі ви навчаєтесь? ?
Міні-чат
Статистика

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

Відповіді на всі завдання ДПА правознавство 11 клас допоможуть вам підготуватись до підсумкового контролю з правознавства в 11 класі. Тільки на нашому сайті ви можете онлайн безкоштовно переглянути відповіді ДПА правознавство 11 клас. Ви не зможете скачать бесплатно відповіді ДПА правознавство, проте завжди зможете роздрукувати необхідну вам сторінку. Книга стане в нагоді як учням 11 класу, так і їх батькам, тому просто та легко підготуйтесь до ДПА правознавство.

Збережи в закладки
admin_dpa 16419 23.03.2018 21:17
avatar
5
как скачать?
avatar
4
test
avatar
3
Как скачать?
avatar
2
как скачать? подскажите...
avatar
1
Как скачать pdf?
avatar
buttons