ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
ДПА - Державна підсумкова атестація 2016 якого предмету не вистачає найбільше? ?
Міні-чат
Статистика

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

Всім відомо, що на завершенні четвертого класу учням необхідно проходити державну підсумкову атестацію з основних предметів. Кожна атестація трудомістка, особливо з літературного читання, як би учні не знали даний предмет. Для кожного учням необхідно готуватися до таких атестації за допомогою спеціальних посібників. Так, наш сайт підготував основні посібники і збірники для підготовки, серед яких присутній також посібник Орієнтовні контрольні роботи Літературне читання 4 клас ДПА 2018.  Даний посібник містить в собі різні варіанти завдань. які чекають учнів на ДПА 2018 з літературного читання. Таким чином, маючи представлений посібник, учні зможуть якісно і грунтовно готуватися до атестації. Використовуйте представлений посібник на нашому сайті в режимі онлайн абсолютно безкоштовно і без реєстрації.

Збережи в закладки
Paul_G_ 4602 25.04.2018 17:37
avatar
buttons